ImmobiliŽn - Binnenland in de regio Vlaams-Brabant
     
toon rubrieken...
toon regio's...
toon plaatsen...


Bedrijven per regio:

Antwerpen (860)
Brussel (926)
Henegouwen (375)
Limburg (373)
Luik (416)
Luxemburg (106)
Namen (157)
Oost-Vlaanderen (653)
Vlaams-Brabant (481)
Waals-Brabant (328)
West-Vlaanderen (760)


 

ImmobiliŽn - Binnenland in de regio Vlaams-Brabant



pagina: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 |


Century 21 Berthouts
Brusselsesteenweg 65
1850 Grimbergen

T: 02 - 2701888
F: 02 - 2702144

E: grimbergen@century21berthouts.be

Century 21 Confidens
Leuvensestraat 23
3010 Kessel-Lo

T: 016 - 229228
F: 016 - 229230

E: confidens@skynet.be

Century 21 Confidens
Brouwersstraat 1b
3000 Leuven

T: 016 - 229228
F: 016 - 229230

E: info@century21confidens.be

Century 21 Cosy Corner
Steenweg Op Halle 109
1640 Sint-Genesius-Rode

M: 0479 - 068309

E: info@century21cosycorner.be

Century 21 Pro Domo
Basiliekstraat 136
1500 Halle

T: 02 - 3601515
F: 02 - 3601919

E: info@century21prodomo.be

Century 21 Schuermans & Partners
Koningin Astridstraat 12
3120 Tremelo

T: 016 - 880094
F: 016 - 880128

E: schuermansenpartners@telenet.be

Century 21 Sophimo
Leuvensesteenweg 104
3200 Aarschot

T: 016 - 585260
F: 016 - 585270

E: sophimo@skynet.be

Century 21 Woonservice
Brusselsesteenweg 86
1980 Zemst

T: 015 - 621606
F: 015 - 621114

E: century21woonservice@skynet.be

CLTX
Tabakbergstraat 5
3080 Tervuren

T: 02 - 6479166
M: 0476 - 927603
F: 02 - 6479166

E: cltx@skynet.be

Consulting & Projects
Kolonel Begaultlaan 750101
3012 Wilsele

T: 016 - 292940

E: info@immosurplus.be

Cooremans & Co Immo
Bormstraat 41
1880 Kapelle-op-den-Bos

M: 0476 - 686042

E: info@co-immo.be

Covens-Versin BVBA
Beukenlaan 4
3320 Hoegaarden

T: 016 - 767650
M: 0475 - 819494

E: rene.covens@skynet.be

D C R Medical
Bosch 140
1780 Wemmel

T: 02 - 2699534
F: 02 - 2697650

E: info@dcr-medical.com

De Klee
Dries 4
3380 Glabbeek

T: 016 - 772484
F: 016 - 779648

E: info@deklee.be

De Peterman Immo
Naamsestraat 193a
3000 Leuven

T: 016 - 230013
F: 016 - 230072

E: depeterman@chello.be

De Piramide BVBA
Halensebaan 68
3290 Webbekom

T: 013 - 311400
F: 013 - 313153

E: depiramide@era.be

De Vierde Generatie
Grote Molenweg 72a
3020 Herent

T: 016 - 290509
F: 016 - 208737

E: de.vierde.generatie@skynet.be

deEigenaar.be
Kapelleplaats 5
1950 Kraainem

T: 02 - 7218500
M: 0474 - 726412
F: 02 - 7218500

E: info@deeigenaar.be

Den Anker Woondienst NV
Schaffensestraat 28
3290 Diest

T: 013 - 323406
F: 013 - 323408

E: info@denanker.be

Derco Immo
Bergenstraat 72
3053 Haasrode

T: 016 - 403286
F: 016 - 401354

E: info@derco-immo.be

Devimmo NV
Patrijsdreef 8
3210 Linden

T: 016 - 622794
M: 0495 - 441095
F: 016 - 221719

E: info@devimmo.be

Domus Casa BVBA
Beverdijk 123
3150 Haacht

M: 0479 - 728735

E: kristof@villagrond.be

Dufo Advies Vastgoed
Kapelstraat 42a
3212 Pellenberg

T: 016 - 464123
F: 016 - 463822

E: myriam_duyols@hotmail.com

ERA Brankaer
Jan-Baptist Dekeyserstraat 10
3090 Overijse

T: 02 - 6880668
F: 02 - 6880662

E: brankaer@era.be

ERA Casaer ImmobiliŽn BVBA
Naamsesteenweg 116
3001 Heverlee

T: 016 - 290290
F: 016 - 290292

E: casaer@era.be

Era Immo Mac BVBA
Brusselsestraat 62
3000 Leuven

T: 016 - 221500
M: 0496 - 625381
F: 016 - 221505

E: immomac@era.be

ERA Ter Vuren
Markt 1
3080 Tervuren

T: 02 - 3053514
F: 02 - 7311525

E: tervuren@era.be

ERA Vandendries
Tervuursevest 356
3000 Leuven

T: 016 - 437002
M: 0471 - 492649
F: 016 - 896310

E: vandendries@era.be

ERA Via Vloeberghs BVBA
Kabbeekvest - Breugelhof 44
3300 Tienen

T: 016 - 815000
F: 016 - 810010

E: vloeberghs@era.be

Era Visie Plus NV
Ninoofsesteenweg 255
1700 Dilbeek

T: 02 - 5821735
M: 0495 - 251622
F: 02 - 5825786

E: visieplus@era.be

Era-Vastgoedburo Van Eyken
Brusselsesteenweg 176
1980 Zemst

T: 015 - 621142
F: 015 - 610304

E: info@vaneyken.be

Fastigon BVBA
Vandenpeereboomstraat 244
1500 Halle

T: 02 - 4787707
F: 02 - 4787962

E: info@fastigon.com

Fenix ImmobiliŽn BVBA
Veldstraat 16a
3078 Everberg

T: 02 - 3069557
F: 02 - 3068928

E: fenix@telenet.be

First Immo
Koningin Astridlaan 214
1950 Kraainem

T: 02 - 7317142
F: 02 - 7317574

E: immo@firstimmo.net

Forsimmo BVBA
Beigemsesteenweg 302
1852 Beigem

T: 02 - 2680900
F: 02 - 2680900

E: forsimmo@skynet.be

Gillis B
Koolmezenstraat 6
1850 Grimbergen

T: 02 - 2165539
M: 0479 - 674684
F: 02 - 2165539

E: barbara.gillis@telenet.be

Good Friend (Immo David) BVBA
Brusselsesteenweg 594
1731 Zellik

T: 02 - 3055133
F: 02 - 3055134

E: immodavid@telenet.be

GuPa NV
Kardinaal Mercierstraat 13
3200 Aarschot

T: 016 - 561876

E: info@gupa.be

Guy Grandjean BVBA
In de Poort 12
1970 Wezembeek-Oppem

T: 02 - 7328410
M: 0473 - 252667

E: guy.grandjean@telenet.be

Hageland Bouw BVBA
Herfstlaan 19
3010 Kessel-Lo

T: 016 - 257390
F: 016 - 256205

E: hagelandbouw@telenet.be

Hagelandse Wooncentrale
Diestsesteenweg 400-1
3202 Rillaar

T: 016 - 562766
M: 0496 - 672502
F: 016 - 564387

E: hwc@belgacom.net

Hagelandse Wooncentrale
Felix Moonsstraat 30
3290 Diest

T: 016 - 562766
M: 0496 - 672502
F: 016 - 564387

E: hwc@belgacom.net

Hermana BVBA
Beukenlaan 15
3271 Zichem

T: 013 - 781258
F: 013 - 781258

E: marianne.herssens@telenet.be

HIB Huygens Ingenieurs Bureau BVBA
Diestsesteenweg 353
3202 Rillaar

T: 016 - 509026
F: 016 - 509027

E: paul.huygens@busmail.net

Hofkens Marleen
Priesterdelle 10
3040 Huldenberg

T: 016 - 894047
M: 0477 - 764673

E: hofkens.marleen@telenet.be

pagina: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 |


 

Deel deze pagina via:

Deel deze pagina op Facebook Deel deze pagina op Google+ Deel deze pagina op Twitter

Relevante website(s):

linkruil met uw website?